Aktualności

Zaproszenie na uroczystość wręczenia - Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Mocni w Biznesie 2016”.

Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Nagrodzie Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Mocni w Biznesie 2016”. 
Organizatorem tegorocznej edycji nagrody są Województwo Łódzkie oraz Centrum Obsługi Przedsiębiorcy.  Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Mocni w Biznesie 2016” ma charakter regionalny  i stanowi wyróżnienie dla przedsiębiorców osiągających najlepsze efekty ekonomiczne, realizujących innowacyjne projekty oraz cieszących się uznaniem w województwie łódzkim, kraju i za granicą.


Uroczystość wręczenia nagród nastąpi podczas Gali IX Europejskiego Forum Gospodarczego, która odbędzie się w dniu 14 listopada 2016 r., godz. 20.00 w andel’s Hotel Łódź, ul. Ogrodowa 17. Wejście za okazaniem identyfikatora EFG 2016. Rejestracja na Forum: www.forum.lodzkie.pl

Data Opublikowania: 09/11/2016

Czytaj więcej

FUNDUSZE EUROPEJSKIE - konferencje

Konferencje dotyczące Funduszy Europejskich odbędą się
1. w Skierniewicach 18.11.2016r. pn. „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi – dotacje na edukację”,
2. w Radomsku   25.11.2016r. pn. „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi – dotacje na aktywizację”,
1. w Uniejowie 9.12.2016r. pn. „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi – dotacje na internacjonalizację”

Link do strony:
http://www.rpo.lodzkie.pl/slider/item/1253-zmieniaj-lodzkie-z-funduszami-europejskimi-przyjdz-na-konferencje

Data Opublikowania: 07/11/2016

Czytaj więcej

Kampania społeczna "Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina"

Ruszyła kolejna edycja kampanii społecznej Rzecznika Praw Pacjenta pt. "Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina". Kampania skierowana jest do osób, które spotykają się z problemami oraz wyzwaniami korzystając z opieki zdrowotnej. Kampania ma na celu podniesienie poziomu świadomości pacjentów w kwestii przysługujących im praw, w tym informacji i pomocy wyspecjalizowanych instytucji.

Kampania składa się z 3 odcinków spotów telewizyjnych, radiowych, reklamy prasowej oraz internetowej.  Więcej informacji pod: Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina

Data Opublikowania: 07/11/2016

Czytaj więcej

Zapraszam mieszkańców Gminy na spotkanie ze specjalistą ds. Funduszy Europejskich

Bedlno, dn. 28 października 2016 r.

 

Szanowni Mieszkańcy Gminy Bedlno,

 

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych mieszkańców Gminy na spotkanie ze specjalistą ds. Funduszy Europejskich organizowane w ramach   tzw. Mobilnego Punktu Informacyjnego. Spotkanie zaplanowane jest na dzień 7 listopada 2016r. (tj. poniedziałek) w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Bedlnie w godz. 12:30 – 15:00.   Spotkanie ma odbywać się na zasadzie indywidualnych konsultacji. 

Osoby zainteresowane mają możliwość umówienia godziny wizyty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Łowiczu pod numerem telefonu: 46  837 52 67 lub wysłaniu zgłoszenia na adres e-mail LPILowicz@lodzkie.pl.

 

Szczegółowe informacje o spotkaniu uzyskają Państwo w Urzędzie Gminy Bedlno (sekretariat, pokój nr 14, I piętro), na tablicy ogłoszeniowej w Urzędzie Gminy oraz na stronie internetowej pod adresem www.bedlno.pl .

 

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych mieszkańców do skorzystania   z konsultacji i pozyskania interesujących Państwa informacji z zakresu realizacji projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich.

 

 

WÓJT GMINY BEDLNO

/-/mgr inż. Krzysztof Kołach

 

 

Data Opublikowania: 02/11/2016

Czytaj więcej