Aktualności

Projekt - dofinansowania do kursów prawa jazdy kat. A, B, C, E do C, C C+E, b.

Projekt - dofinansowania do kursów prawa jazdy kat. A, B, C, E do C, C C+E, b.

Szanowni Mieszkańcy Gminy Bedlno

 

W związku z pismem, które wpłynęło do Urzędu Gminy Bedlno w dniu 24 kwietnia od Firmy GRANTS Consulting Sp.z o.o. w związku z prośbą o pomoc w przekazaniu informacji do Państwa w sprawie projektu dofinansowania do kursów prawa jazdy.

  Głównym celem jest pomoc w podniesieniu kwalifikacji zawodowych w zakresie uzyskania prawa jazdy kat. A, B, C, E do C, C C+E, b.

Pragniemy zaznaczyć, iż projekt skierowany jest do osób pracujących zawodowo zatrudnionych na umowę o pracę lub umowę zlecenie jak również do pracodawców oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Osoba, która chce skorzystać z dofinansowania do kursu prawa jazdy musi spełnić powyższe warunki i w przypadku pracowników posiadać zgodę pracodawcy. Proces jest szybki. Niezbędne jest wypełnienie przez pracodawcę, jak również przez samego zainteresowanego „formularza zgłoszeniowego uczestnika". Po pozytywnej weryfikacji w ciągu ok. 10 dni następuje podpisanie umowy i skierowanie na kurs do wskazanej szkoły nauki jazdy. PRAGNIEMY TEŻ ZAZNACZYĆ, ŻE JESTEŚMY W STANIE ZORGANIZOWAĆ SPOTKANIE INFORMACYJNE Z FIRMĄ W PRZEDMIOTOWEJ SPRAWIE.

W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK PYTAŃ PROSZĘ O KONTAKT POD NUMEREM
TELEFONU 024  282 14 20 lub 024  282 17 71

Z poważaniem:

Wójt Gminy Bedlno

Józef Ignaczewski

 

Załączniki:

« Powrót