Aktualności

Zapraszam mieszkańców Gminy na spotkanie ze specjalistą ds. Funduszy Europejskich

Zapraszam mieszkańców Gminy na spotkanie ze specjalistą ds. Funduszy Europejskich

Bedlno, dn. 28 października 2016 r.

 

Szanowni Mieszkańcy Gminy Bedlno,

 

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych mieszkańców Gminy na spotkanie ze specjalistą ds. Funduszy Europejskich organizowane w ramach   tzw. Mobilnego Punktu Informacyjnego. Spotkanie zaplanowane jest na dzień 7 listopada 2016r. (tj. poniedziałek) w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Bedlnie w godz. 12:30 – 15:00.   Spotkanie ma odbywać się na zasadzie indywidualnych konsultacji. 

Osoby zainteresowane mają możliwość umówienia godziny wizyty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Łowiczu pod numerem telefonu: 46  837 52 67 lub wysłaniu zgłoszenia na adres e-mail LPILowicz@lodzkie.pl.

 

Szczegółowe informacje o spotkaniu uzyskają Państwo w Urzędzie Gminy Bedlno (sekretariat, pokój nr 14, I piętro), na tablicy ogłoszeniowej w Urzędzie Gminy oraz na stronie internetowej pod adresem www.bedlno.pl .

 

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych mieszkańców do skorzystania   z konsultacji i pozyskania interesujących Państwa informacji z zakresu realizacji projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich.

 

 

WÓJT GMINY BEDLNO

/-/mgr inż. Krzysztof Kołach

 

 

« Powrót