Aktualności

Informacja dla rolników.

W związku ze stratami w uprawach poniesionymi w wyniku ujemnych skutków przezimowania – wymarznięcia w 2012 roku  proszę  o zgłaszanie szkód w Urzędzie Gminy  w  Bedlnie, I piętro, pokój nr 28 do  dnia  10.04.2012 r.

 

Data Opublikowania: 02/04/2012

Czytaj więcej

Ślubowanie pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Pniewie.

Po  kilkudziesięciu dniach nauki i pracy w dniu 9 listopada18 dzieci z klasy I dostąpiło zaszczytu pasowania na pełnoprawnych członków społeczności szkolnej na mocy złożonego ślubowania. Niemało czasu przygotowywali się nasi najmłodsi, ich starsze  koleżanki i koledzy z klasy  VI, wychowawczyni - p. Danuta Abramowicz i rodzice, żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Godziny prób, dni nauki i wielka trema. To wszystko złożyło się na efekt końcowy i artystyczną oprawę całej uroczystości. Nasi dzielni pierwszoklasiści śpiewali, tańczyli, deklamowali  wiersze i zasłużenie zostali przez panią dyrektor  pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszynskiego w Pniewie. 

Starsi koledzy przygotowali dla pierwszaków drobne upominki. Dyplomy  z  dedykacjami wręczone przez dyrekcję i słodki  poczęstunek dopełniły dzieła.

Data Opublikowania: 10/11/2011

Czytaj więcej

Data Opublikowania: 08/11/2011

Czytaj więcej

Albina, Lolity, Ronalda