Aktualności

Projekt - dofinansowania do kursów prawa jazdy kat. A, B, C, E do C, C C+E, b.

Szanowni Mieszkańcy Gminy Bedlno

 

W związku z pismem, które wpłynęło do Urzędu Gminy Bedlno w dniu 24 kwietnia od Firmy GRANTS Consulting Sp.z o.o. w związku z prośbą o pomoc w przekazaniu informacji do Państwa w sprawie projektu dofinansowania do kursów prawa jazdy.

  Głównym celem jest pomoc w podniesieniu kwalifikacji zawodowych w zakresie uzyskania prawa jazdy kat. A, B, C, E do C, C C+E, b.

Pragniemy zaznaczyć, iż projekt skierowany jest do osób pracujących zawodowo zatrudnionych na umowę o pracę lub umowę zlecenie jak również do pracodawców oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Osoba, która chce skorzystać z dofinansowania do kursu prawa jazdy musi spełnić powyższe warunki i w przypadku pracowników posiadać zgodę pracodawcy. Proces jest szybki. Niezbędne jest wypełnienie przez pracodawcę, jak również przez samego zainteresowanego „formularza zgłoszeniowego uczestnika". Po pozytywnej weryfikacji w ciągu ok. 10 dni następuje podpisanie umowy i skierowanie na kurs do wskazanej szkoły nauki jazdy. PRAGNIEMY TEŻ ZAZNACZYĆ, ŻE JESTEŚMY W STANIE ZORGANIZOWAĆ SPOTKANIE INFORMACYJNE Z FIRMĄ W PRZEDMIOTOWEJ SPRAWIE.

W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK PYTAŃ PROSZĘ O KONTAKT POD NUMEREM
TELEFONU 024  282 14 20 lub 024  282 17 71

Z poważaniem:

Wójt Gminy Bedlno

Józef Ignaczewski

 

Data Opublikowania: 06/05/2019

Czytaj więcej

Wnioski o dopłaty do 15 maja

Wnioski o dopłaty bezpośrednie i obszarowe należy złożyć za pomocą aplikacji eWniosekPlus do 15 maja. W przypadku wniosków złożonych po 15 maja przyznawane dopłaty będą pomniejszone o 1% za każdy dzień opóźnienia.

Data Opublikowania: 30/04/2019

Czytaj więcej

Niepodległa - moja flaga

Dla historii polskiej flagi rok 2019 jest wyjątkowy. 2 maja obchodzimy 15-lecie uchwalenia Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej, a 1 sierpnia setną rocznicę uchwalenia przez Sejm Ustawodawczy niepodległej Polski ustawy o godle i barwach Rzeczypospolitej Polskiej. To nie jedyne rocznice, które na stałe wpisały się w historię Polski. 1 maja będziemy obchodzić 15. rocznicę wstąpienia do Unii Europejskiej, a dwa dni później Święto Konstytucji 3 maja. Warto uczcić te trzy majowe świąteczne dni wywieszając polską flagę.

Biuro Programu „Niepodległa” przygotowało spot zapraszający wszystkich Polaków do wywieszenia polskiej flagi pt. Niepodległa – moja flaga”

 

Program Wieloletni „Niepodległa” służy organizacji obchodów stulecia odzyskania niepodległości. Głównym celem Programu jest wzmocnienie poczucia wspólnoty obywatelskiej Polaków oraz zachęcenie rodaków w kraju i za granicą do aktywnego uczestnictwa w obchodach i wspólnym świętowaniu.

Biuro Programu „Niepodległa”  odpowiedzialne jest za obsługę Programu Wieloletniego oraz nadzór nad częścią programów  dotacyjnych włączających Polaków we wspólne świętowanie.

 

Data Opublikowania: 30/04/2019

Czytaj więcej

Emila, Neleny, Romy