Aktualności

Życzenia Świąteczne

Z okazji zbliżających się ŚWIĄT WIELKANOCNYCH najserdeczniejsze życzenia;

dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego

słońca oraz uśmiechu na co dzień.

Data Opublikowania: 21/04/2011

Czytaj więcej

PAMIĘTAJMY O NICH!

Jedenastego kwietnia w Szkole Podstawowej w Szewcach Nadolnych dzieci uczestniczyły w uroczystościach związanych z I rocznicą katastrofy smoleńskiej i 71 rocznicą zbrodni katyńskiej.

Data Opublikowania: 15/04/2011

Czytaj więcej

PLAN WYKONANY: SOKÓŁ II ALEKSANDRÓW - GKS BEDLNO 0:0

Tak jak się wcześniej spodziewaliśmy rezerwy Sokoła były najsilniejszym przeciwnikiem z jakim przyszło nam się zmierzyć w tej rundzie. To gospodarze przez cały mecz dłużej utrzymywali się przy piłce i stworzyli sobie więcej sytuacji do zdobycia gola. Bardzo dobrze w bramce spisywali się zarówno Michał Gajewski jak i Paweł Polichnowski. Przeciwnik wzmocniony kilkoma zawodnikami trzecioligowej drużyny zagrażał nam głównie po stałych fragmentach gry. Najlepszą okazję do zdobycia gola Sokół miał w 80 minucie jednak Paweł "Sagan" Polichnowski świetnie skrócił kąt i obronił nogami strzał z 7 metrów.

Data Opublikowania: 15/04/2011

Czytaj więcej

WYBORY SOŁECKIE

W miesiącach luty/marzec odbyły się wybory sołeckie w naszej gminie. Na zebraniach sołeckich oprócz wyborów poruszane było szereg spraw związanych z funkcjonowaniem gminy oraz dyskutowano o planach i zamierzeniach na przyszłość co dało ogromną wiedzę p.Wójtowi, co potrzebują i oczekują mieszkańcy. Pan Wójt tłumaczył jak kreuje się budżet, co jest możliwe i realne do wykonania, a na co musimy jeszcze poczekać.

Data Opublikowania: 15/04/2011

Czytaj więcej

Ogłoszenie

WÓJT GMINY BEDLNO

działając na podstawie ustawy z dnia 24 kwietnia 2003roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie ( t.j. Dz.U z 2010 roku Nr 235 poz. 1536 ) oraz Uchwały Nr III/22/2010 Rady Gminy Bedlno z dnia 28 grudnia 2010 r w sprawie Programu Współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2011 rok dokonał wyboru oferty na wsparcie realizacji zadania publicznego

w zakresie „ Rozwój kultury fizycznej i sportu w zakresie gry w piłkę nożną, piłkę siatkową, piłkę halową, tenisa stołowego”.

 

 

1. Gminny Klub Sportowy w Bedlnie – kwota dotacji 50.000,-

Data Opublikowania: 04/04/2011

Czytaj więcej

Emila, Neleny, Romy