Aktualności

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ W SZEWCACH NADOLNYCH

Uroczystość z okazji tego święta odbyła się w naszej szkole 4 lutego 2011r. Występ dla dostojnych gości przygotowała klasa II, pod kierunkiem wychowawczyni. Katarzyny Traczyk. Uczniowie zaprezentowali inscenizację pt. „Herbatka u babci i dziadka”. W rolę babci znakomicie wcieliła się Wiktoria Harążka, a w rolę dziadka Dawid Dobosz. Była wesoła scenka, a także wiersze i piosenki w wykonaniu wnucząt. Solo zaśpiewali: Joanna Ratajczyk piosenkę „Krynolinka” i Marcin Witkowski „Kwiatki dla babci”.

Dzieci zaprezentowały niezwykłe prezenty dla babci: Asia „buty siedmiomilowe”, Mateusz „złotą rybkę”, Bartek „bajkowy stoliczek”, a Szymek książkę z bajkami. Występ zakończyło wspólne odśpiewanie „100 lat” dla Babć i Dziadków przez wszystkie dzieci z klas „ O – III”. Uśmiechy na twarzach gości i duże brawa, które otrzymali mali artyści świadczą o tym, że występ się podobał. Następnie goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, otrzymali życzenia i upominki od swoich wnucząt.

Data Opublikowania: 30/03/2011

Czytaj więcej

ZIMOWA WIZYTA W DPS w Pniewie

7 lutego 2011r. uczniowie klasy II wraz z wychowawczynią wybrali się do Domu Pomocy Społecznej w Pniewie. Dzieci przedstawiły pensjonariuszom inscenizację pt. „Herbatka u babci i dziadka” z okazji minionego święta „Dnia Babci i Dziadka”. Po występie złożyły życzenia, wręczyły laurkę i własnoręcznie wykonane kolorowe tulipany. Swoim przedstawieniem i upominkami sprawiły radość starszym, niepełnosprawnym osobom. Otrzymały od nich duże brawa i słodkie upominki od pracowników DPS. Zadowolone wracały do domu.
Ps. Dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Pniewa.
 

Data Opublikowania: 30/03/2011

Czytaj więcej

Antoniego, Henryki, Mariana