Aktualności

Projekt „Droga do samodzielności” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – realizowany przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bedlnie.

 

Projekt „Droga do samodzielności”

współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Człowiek  - najlepsza inwestycja

 

 

 

Data Opublikowania: 22/02/2012

Czytaj więcej

Gminny Ośrodek Kultury w Bedlnie zaprasza w ferie.

  PÓŁKOLONIE      ZIMOWE      30.01-12.02. 2012 r.
  Gminny Ośrodek Kultury w Bedlnie oraz Gminna Biblioteka Publiczna organizuje dla dzieci i młodzieży współfinansowane z Gminnego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych 

Data Opublikowania: 25/01/2012

Czytaj więcej

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju

We wtorek 10 stycznia 2012 roku odbyły się w naszym gimnazjum Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju dziewcząt i chłopców  w kategorii gimnazja.

Data Opublikowania: 16/01/2012

Czytaj więcej

20 Finał WOŚP

7 stycznia 2012 roku o godzinie 10.00 rozpoczął się Szkolny Turniej Unihokeja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Data Opublikowania: 10/01/2012

Czytaj więcej

Złote gody

  W dniu 30 listopada 2011 roku w Sali ślubów Urzędu Gminy Bedlno obchodzony był  jubileusz 50 lecia pożycia par małżeńskich.

Z rąk Wójta Gminy Bedlno Krzysztofa Kołacha Jubilaci otrzymali okolicznościowe Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Bronisława Komorowskiego.

 

Uroczystość tą obchodziło 17 par , które w 1960 i 1961 zawarły związek małżeński.

Dostojni jubilaci to:

Państwo Janina i Lucjan Domańscy, Janina i Jerzy Gronowscy, Marianna i Jerzy Grzelakowie, Zofia i Teodor Kacprzakowie, Jadwiga i Henryk Kwiatkowscy, Danuta i Józef Kazimierczakowie, Leonarda i Tadeusz Kubiakowie, Jadwiga i Jan Łazarscy, Jadwiga i Marian Maciakowie, Marianna i Wacław  Sobierajscy,  Helena i Zygmunt  Stasiakowie, Halina i Jan Świątkowscy, Teresa i Józef Truścińscy, Leokadia i Ryszard Wilińscy, Leokadia i Jan Witczakowie Alina i Jan Wojciechowscy, Halina i Marian Zawiślakowie.


Dostojnym Jubilatom składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzymy jeszcze wielu wspólnie przeżytych lat w szczęściu, zdrowiu i gratulujemy  tak pięknie dotrzymanego zobowiązania.

 

 

Data Opublikowania: 07/12/2011

Czytaj więcej

Danuty, Jana, Janiny