Aktualności

Data Opublikowania: 03/04/2014

Czytaj więcej

KONCERT CHARYTATYWNY DLA DAMIANA DUDKOWSKIEGO

W dniu 29 marca 2014r. o godz. 17:00 w Żychlińskim Domu Kultury odbędzie się koncert charytatywny  z przedstawieniem „Grupy Teatralnej Metafora” i zespołu UNNAMED. Podczas koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka publiczna na rzecz rehabilitacji Damiana Dudkowskiego, mieszkańca naszej gminy, który w 2012r. uległ poważnemu wypadkowi. Damian jest uczniem klasy IIb Liceum Ogólnokształcącego w Żychlinie. Po wypadku doznał wielu znaczących urazów ciała, które uniemożliwiły mu wykonywanie podstawowych funkcji ruchowych. Dziś Damian porusza się na wózku inwalidzkim, podlega rehabilitacji częściowej, która, niestety, nie jest w stanie pomóc mu w pełni uzyskać całkowitej sprawności ruchowej. Wszystkie zabiegi i ćwiczenia są opłacane przez rodzinę, jednak środki te nie są już wystarczające, a jedynie rehabilitacja umożliwi mu powrót do samodzielnego funkcjonowania.

Podczas koncertu planowana jest także sprzedaż fantów. Wstęp dla wszystkich chętnych jest bezpłatny.

Zapraszamy i liczymy na wsparcie przez Państwa zbiórki!

 

Data Opublikowania: 27/03/2014

Czytaj więcej

Biogazowanie Rolnicze - Spotkanie z Mieszkańcami.

W imieniu Instytutu Agroenergetyki serdecznie zapraszam Państwa na spotkanie edukacyjno – informacyjne dotyczące funkcjonowania biogazowni rolniczych. Spotkanie odbędzie się dn. 27 marca 2014 roku o godzinie 10.00 w GOK w Bedlnie. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zachęcam do udziału w spotkaniu.

Z poważaniem

Wójt Gminy

mgr inż. Krzysztof Kołach

 

 

 

 

 

Data Opublikowania: 25/03/2014

Czytaj więcej

11 marca - Dzień Sołtysa

 

 

 

 

 

Z okazji obchodzonego w dniu 11 marca „Dnia Sołtysa” składamy wszystkim sołtysom z terenu Gminy Bedlno najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i wielu sukcesów w dalszej pracy społecznej.

Jednocześnie dziękujemy za współpracę z samorządem Gminy i aktywne zaangażowanie w codzienną działalność dla potrzeb środowiska lokalnego.

 

 

 

Wójt Gminy Bedlno

Krzysztof Kołach

oraz pracownicy Urzędu Gminy

 

 

 

Data Opublikowania: 11/03/2014

Czytaj więcej

Emila, Neleny, Romy