Aktualności

UWAGA !!! NA OSZUSTÓW PODAJĄCYCH SIĘ ZA PRACOWNIKÓW KRUS

Placówka Terenowa KRUS w Kutnie przesyła w załączeniu pismo, aby przestrzec przed   oszustami podających się za pracowników KRUS.

Data Opublikowania: 19/07/2017

Czytaj więcej

Nabór wniosków w zakresie “Wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój"

Agencja Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa prowadzi nabór wniosków  w zakresie “Wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój"  O udzielenie dotacji mogą starać się rolnicy i domownicy rolników.

 

 

Dotacje na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnych. 

Do dnia 3 sierpnia 2007 r. można składać wnioski o dofinansowanie w zakresie “Wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” finansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020 w oddziałach regionalnych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Dofinansowanie jest przyznawane w formie refundacji, maksymalnie 50 proc. kosztów kwalifikowalnych poniesionych na realizację inwestycji. Maksymalna dotacja na firmę może wynieść 300 tys. zł. Minimalna wysokość pomocy jaką można otrzymać nie może być mniejsza niż 10 tys. zł.

 

Dotacja może być przeznaczone m.in. na:

1) Budowę lub modernizację budynków wykorzystywanych
do prowadzonej działalności;

2) Zakup (wraz z instalacją) maszyn lub urządzeń do przetwarzania              
i magazynowania, z także zakup aparatury pomiarowej i kontrolnej;

3) Nabycie urządzeń służących poprawie ochrony środowiska.

 

To już kolejna w tym roku dotacja i nabór wniosków na przetwórstwo produktów rolnych. Tym razem o dofinansowanie mogą ubiegać się rolnicy, małżonkowie rolników lub ich domownicy, którzy objęci są ubezpieczeniem społecznym rolników w pełnym zakresie.

 

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie http://Dofinansowaniedlafirm.pl w artykule Dotacje na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój

 

Data Opublikowania: 19/07/2017

Czytaj więcej

DARMOWA WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW - ZAPRASZAMY

WÓJT GMINY BEDLNO SERDECZNIE ZAPRASZA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW GMINY DO SKORZYSTANIA ZE SPRZĘTU ROWEROWEGO WYPOŻYCZONEGO W RAMACH CENTRUM AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ DZIAŁAJĄCEGO PRZY GMINNYM OŚRODKU KULTURY  W BEDLNIE

 

 

Wypożyczalnia rowerów czynna jest
od 01 kwietnia do 31 października 
od poniedziałku do  piątku
w godz. 7:30 - 19:00
Gminny Ośrodek Kultury w Bedlnie
Bedlno 28 A
tel. 24 282 10 36

Data Opublikowania: 17/07/2017

Czytaj więcej

Antonii, Ignacego, Wiktora